Historia firmy

Lublin


Start

Działalność P.P.U.H. „GREM” rozpoczęła w 1991 roku. Od momentu powstania firma zajmowała się sprzedażą materiałów pokryciowych i izolacyjnych, realizacją zadań na bazie własnych materiałów oraz wdrażaniem nowych technologii. Specjalizacja w dziedzinie dachów i izolacji oraz połączenie handlu z wykonawstwem dało nam możliwość weryfikowania stosowanych materiałów i technologii, dzięki czemu bardzo szybko eliminowaliśmy z oferty te nieodpowiednie i nie sprawdzające się w naszych warunkach.

Teraz

Obecnie dzięki zdobytym doświadczeniom, dużej wiedzy oraz współpracy z dużymi i silnymi producentami materiałów P.P.U.H. „GREM” ma mocną i stabilną pozycję na rynku budowlanym. Mimo to chcemy pozostać wierni naszej strategii specjalizacji w dziedzinie dachów, izolacji i fasad wentylowanych, które z czasem stały się wiodącym kierunkiem działalności firmy.


Kierunek

Aktualny kierunek rozwoju to położenie nacisku na stworzenie dużego i bardzo dobrze wyposażonego parku maszynowego i narzędziowego, oczywiście pod kątem fasad wentylowanych, dekarstwa, blacharstwa i ciesielstwa, praktyczne szkolenia blacharzy i montażystów tak, aby nasza firma mogła być konkurencyjna zarówno pod względem jakościowym, technologicznym jak i cenowym.

Wczytywanie...